הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

החל התהליך לפינוי בינוי בית הספר הממלכתי דתי "נעם סיני"

תאריך: 14/06/2020

חברי הנהלת המועצה אישרו פה אחד פתיחת תב"ר להליך תכנון של בית הספר חדש במקום בית הספר הקיים 
לפני מספר שבועות ולאחר מספר שנים של פניות חוזרות ונשנות של ראש המועצה, דרור אהרון, יחד עם סגנו ומחזיק תיק החינוך הדתי, ירון ניסים, אל משרד החינוך, אושרה הבקשה לפינוי בינוי של בית הספר הממלכתי דתי "נעם סיני" בגן יבנה.
בישיבת הנהלת המועצה שהתקיימה בתאריך 31.5.2020 הצביעו חברי ההנהלה פה אחד על פתיחת תב"ר לתחילתו של הליך התכנון של בית הספר החדש במקום בית הספר הקיים. לאחר ההליך התכנוני להגשת פרוגרמה מתאימה תוכל המועצה להתקדם הלאה לשלב הבא בתהליך.
כזכור, המועצה השקיעה בשנים האחרונות למעלה מ-2 מיליון שקלים בשיפור ושדרוג המבנים בבית הספר כולל מבני השירותים, הגגות, מיזוג ועוד. המועצה, יחד עם בית הספר ומנהל בית הספר, הגישה מספר בקשות לביצוע פינוי בינוי בבית הספר למנהל הפיתוח במשרד החינוך. כעת, לאחר מספר דוחות שהוגשו על ידי מהנדסים מטעם המועצה, אושרה הבקשה לפסילת המבנים וביצוע של פינוי בינוי במקום.
ראש המועצה, דרור אהרון: "אנו ממשיכים לעבוד במלוא המרץ עבור כלל תושבי גן יבנה. לאחר שהשגנו את האישור המיוחל לביצוע פרויקט פינוי בינוי כולל בבית הספר, אנחנו לא עוצרים וכבר מתחילים לקדם את הליך התכנון לבנייתו של בית הספר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אני מבקש להודות לחברי הנהלת המועצה, שותפיי לעשייה, על שאישרו פה אחד את פתיחת התב"ר החשוב הזה". ​

שתף ברשת