הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

המועצה המקומית גן יבנה מינתה מנהלת אגף חינוך חדשה

תאריך: 07/04/2021

בתום תהליך ארוך שכלל בחינה של עשרות מועמדים, המועצה המקומית גן יבנה החליטה על מינויה של איילת טייטלבוים (45) למנהלת מחלקת החינוך החדשה של מועצת גן יבנה. טייטלבוים תחליף בתפקידה החדש את רחמים שרים ששימש כמנהל מחלקת החינוך בגן יבנה מזה שנים ארוכות.

המועצה המקומית גן יבנה מודיעה על בחירתה של איילת טייטלבוים לתפקיד מנהלת מחלקת החינוך החדשה. הודעת המינוי הרשמית תימסר בעת קיום ישיבת המועצה הקרובה.    

איילת טייטלבוים, תושבת גדרה, נבחרה לכהן כמנהלת מחלקת החינוך במועצה המקומית גן יבנה, לאחר שנמצאה המתאימה ביותר מבין עשרות מועמדים שהגישו מועמדותם לתפקיד. טייטלבוים, בעלת תואר ראשון בחינוך טעם סמינר הקיבוצים ותואר שני בחינוך מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ניהלה בשנים האחרונות את אגף התכניות החינוכיות בתאגיד העירוני בירושלים, ניהלה את מחלקת המניעה בעיר ללא אלימות בעיריית רמלה, ניהלה תכנית חינוכית ארצית 'אשכולות חשיבה', התוותה אסטרטגיות פדגוגיות, ניהלה את תחום החינוך במגוון מוסדות חינוך ומוסדות תרבות ועוד.  

ראש המועצה, דרור אהרון: "אני רוצה לברך את איילת טייטלבוים בתפקידה החדש ולהודות לרחמים שרים, המנהל היוצא, על שנים ארוכות של שירות מסור למען תושבי גן יבנה. תפקיד הניהול של מערכת החינוך בגן יבנה הינו תפקיד חשוב מאד וקריטי במיוחד, ולכן היה חשב לנו לבחור בקפידה את האדם שימלא את התפקיד. אני מאחל לאיילת הצלחה בתפקידה החדש למען מערכת החינוך בגן יבנה ולמען הדורות הבאים". ​


שתף ברשת