הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

תקציב המועצה המקומית גן יבנה לשנת 2021 אושר פה אחד

תאריך: 04/03/2021

ראש המועצה, דרור אהרון: "שנת 2020 הייתה שנה לא פשוטה עבור כולנו, השקענו המון בסיוע לתושבי גן יבנה שנקלעו לקשיים והיה לנו חשוב לשמור על תקציב מאוזן ואחראי שלוקח בחשבון את כל ההשפעות של מגפת הקורונה על המשק והכלכלה. לשמחתי, הנהלת המועצה אישרה את התקציב לשנת 2021 פה אחד. התקציב השנה כולל השקעה גדולה יותר בשירות לתושבים, בשיפור פינוי האשפה ביישוב, בניקיון, גינון ובמחלקה לשירותים חברתיים. בנוסף, המשכנו בביצוע התייעלות פנימית מקיפה במועצה, לא קלטנו עובדים חדשים והכל בכדי שנוכל לממש את החזון להתפתחותה העתידית של גן יבנה"

ביום ראשון (14.2) התקיימה ישיבת הנהלת המועצה בנושא תקציב המועצה המקומית גן יבנה לשנת 2021.

תקציב המועצה הנוכחי הינו נגזרת של היעדים המרכזיים שהוצבו על ידי ראש המועצה, דרור אהרון, והוא כולל שמירה על תקציבי חינוך גבוהים, תפעול ושיפור איכות השירות המוענק לתושבים במסגרת השירותים המוניציפליים.

התקציב לוקח בחשבון את הירידה בהכנסות בשל מגפת הקורונה, הקיצוץ במענקי האיזון מטעם משרד הפנים שעמדו גם השנה על כמיליון שקלים, כמו כן, נלקחים בחשבון הקיצוצים מטעם משרדי החינוך, התרבות והספורט בשל עלייתה של גן יבנה במדד הסוציואקונומי והקיצוץ בתקציבים המוענקים מטעם המשרד לביטחון פנים. תקציב 2021 יעמוד על סכום של 125,324,000 ₪. בנוסף, תקציב מותנה בגובה של 1,219,000 ₪ נוספים.

התקציב גם כולל בתוכו הגדלת התקציב המועבר לטובת שיפור השירות לתושבים בפינוי האשפה, הגינון והתברואה. בנוסף, אושרה תכנית פיתוח שכוללת פרויקטים משמעותיים להקמת מוסדות ציבור, מוסדות חינוך, פיתוח תשתיות תחבורה ותשתיות רבות נוספות.

 

​ 


שתף ברשת