דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners
אתר נגיש

המועצה המקומית גן יבנה – האתר הרשמי - עמוד הבית

שפע של משרות לבית אחולים אסותא באשדוד

6/06/2017

בוקר טוב !

 

מצ"ב משרות פתוחות לאסותא אשדוד :-

 

מספר הזמנה

תאור התפקיד

מקצוע

8327246

רוקח/ת הכנות (78388)- הרוקח/ת אחראי/ת על קבלה ואספקה של תרופות ותכשירים רפואיים תוך אבטחת איכותם, אחסון בטוח והולם של תרופות ותכשירים רפואיים, עבודה שוטפת מול בעלי מקצועות שונים למען קידום בריאות המטופל, שמירה על בטיחות הטיפול התרופתי והקפדה על נהלי משרד הבריאות. מסגרת הפעילות של הרוקח/ת כוללת: אחריות על ההכנות הסטריליות בחברה תוך עמידה בנהלי ודרישות משרד הבריאות. עבודה לוגיסטית בבית המרקחת:  - פיקוח על עבודת המחסנאים בבית המרקחת. - קבלת סחורה נכנסת ובדיקה מול אסמכתא מהספק. - אחסון תרופות בבית המרקחת בשיטת FIFO. - בקרה על פגי תוקף בבית המרקחת. - התראה למזכיר/ת רכש בית המרקחת על חסרים במלאי. - קביעת תקן להזמנת תרופות מבית המרקחת עבור מחלקות. - ליקוט ובדיקת תקן הזמנת תרופות עבור מחלקות, מכונים ומרפאות. - ניפוק במערכת הלוגיסטית של הזמנות תרופות. - הכנת הזמנות סמים למחלקות, מכונים, מרפאות וחדרי ניתוח. - בקרה על מלאי הסמים המסוכנים. - אחריות על שינוע הולם של תרופות מבית המרקחת. - הכנות לא סטריליות וחלוקות במעבדת בית המרקחת. - הכנת מגשי תרופות לעגלות ההחייאה.

רוקח / פארמה

8326037

טכנולוג/ית רפואי/ת (76161)- הטכנאי/ת טכנולוג/ית רפואי/ת אחראי/ת להכנת המכשיר לפעולה, כיולו, הכנה וטיפול בחומרים רדיואקטיביים . בתחום הרפואה הגרעינית - ביצוע בדיקות הדימות והאיזוטופים.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

מפעיל / מרכיב ציוד רפואי

8325774

רכז/ת התמחות- חצי משרה (78863) במסגרת התפקיד:  טיפול בנושאי פרט של מתמחי בית החולים - מעקב אחר תוכנית ההתמחות האישית של כל מתמחה - קשר מול המועצה המדעית ומשרד הבריאות אודות המתמחים - חברות בועדת ההתמחות המוסדית של ביה"ח - קשר ישיר מול מנהלי המחלקות והנהלת בית החולים בנושאי תוכניות ההתמחות  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

רכז / ת ארגוני / ת

8325768

רכז/ת סטאז' - חצי משרה (78862) במסגרת התפקיד:  - טיפול בנושאי פרט של הסטאז'רים בבית החולים - מעקב אחר תוכנית הסטאז' האישית של כל מתמחה - דיווחים וקשר מול משרד הבריאות וגורמי חוץ נוספים אודות הסטאז'רים - חברות בועדת הסטאז' המוסדית של ביה"ח - קשר ישיר מול מנהלי המחלקות והנהלת בית החולים בנושאי תוכניות הסטאז'  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

רכז / ת ארגוני / ת

8325764

ממונה תחום מים ואינסטלציה (אפשרות לחצי משרה)  (78836)- קבלה, הפעלה ואחזקה של מתקני האינסטלציה בבית חולים אסותא אשדוד. מערכות האינסטלציה כוללות מים מטופלים, מאגרים ומי שתיה, כיבוי אש, ניקוז מערכות וניקוז מבנים. במסגרת התפקיד:  - ביצוע בדיקות קבלת למערכות חדשות. - ויסות בקרה ומעקב יומי של מערכות המים ושמירת רציפות האספקה. - עמידה בדרישות משרד הבריאות לאיכות המים. - מענה לתקלות. - אחראי/ת על ההנחיות המקצועיות ווידוא איכות ביצוע של צוות האחזקה. - כתיבה, מעקב ודיווח אחר תכניות אחזקה מונעת. - הובלה של הרחבות, שינויים ושיפורים במערכת המים. - מעקב ובקרה אחר תקציבי תחום המים. אישור חשבוניות ספקים וקבלנים.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

מהנדס מים

8325759

מחסנאי/ת חדר ניתוח (78823)- המחסנאי/ת אחראי/ת לקליטה, סידור וניפוק סחורה, בהתאם לדרישה ונהלי בית החולים.   ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

מחסנאי

8325708

רוקח/ת (67627)- רוקח/ת אחראי/ת על קבלת סחורה וניפוקה למחלקות בית החולים, עבודה שוטפת מול בעלי מקצועות שונים תוך הקפדה על שמירה על נהלים והנחיות של משרד הבריאות. אחריות וסמכות: הכרת המבנה הכללי של בית החולים ומערך שירותי הרוקחות כולל: מבנה המחלקות וחדר ניתוח, אופי המטופלים, הצוות המטפל. הקפדה על רישום ודיווח על פי אמות מידה מקצועיות ונהלים מקובלים. עבודה בשיתוף פעולה עם בעלי מקצועות נוספים למען קידום בריאותו של מקבל השירות. עבודה על פי החוקים והנהלים הנהוגים במדינת ישראל, יפעל בתחום עיסוקו על פי ידע ומיומנויות עדכניים ומקובלים, תוך הפעלת שיקול דעת מקצועי. שמירה על כבוד האדם וצנעת הפרט של מקבל השירות. התחייבות לשמור על סודיות וחיסיון המידע הקשור במקבל השירות. התעדכנות בידע וחידושים טכנולוגיים והעשרה מקצועית, באמצעות-ספרות מקצועית, ימי עיון, השתלמויות, כנסים, מחקרים ועוד. תיעוד ודיווח במערכות המחשב הייעודיות. עבודה לוגיסטית בבית המרקחת: קבלת סחורה נכנסת, בדיקת חשבוניות, בדיקת תאריכי תפוגה, סיוע בסידור התרופות בארונות, הנפקת תרופות למחלקות ולפרסונל,הנפקת תרופות למחלקה עפ"י דרישת המחלקה   

רוקח / פארמה

8324590

מזכיר/ת מנהל רכש (78773)-  - ניהול שוטף של המשרד - אחריות על עבודות משרדיות: הדפסות, תיוק, מענה טלפוני, קבלת הודעות - קבלת דואר, מיונו והפצתו - ניהול לו"ז מנהל הרכש - הכנת חומרים לפגישות - הכנת מצגות - הפקת דוחות - תיאום פגישות עם גורמי פנים וחוץ ארגוניים - ריכוז נושאים בפעילות הרכש  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

מזכירה

8324012

עובד/ת מעבדה רפואית אקדמאי/ת (78726)- ביצוע בדיקות מעבדה באחד מהתחומים הבאים: ביוכימיה קלינית, המטולוגיה, מיקרוביולוגיה, בנקאות דם, פתולוגיה. במסגרת התפקיד:  - ביצוע בדיקות מעבדה ברמה מקצועית גבוהה - ביצוע בקרות איכות על פי ההנחיות - אישור תוצאות ותקשורת טובה עם גורמי הרפואה בבית החולים  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

עובד מעבדה

8323878

חשב/ת שכר - חובה ידע בתוכנת חילן וניסיון של שנה לביה"ח אסותא

חשב/ת שכר

8323410

מנהל/ת שירות וחוויית מטופל (78598)- אחריות כוללת על ניהול איכות השירות בבית החולים. עבודה צמודה מול מנהל בית החולים מנהלי המרכז הרפואי בכל אשר קשור לתחום השירות וחוויית המטופל. שותף משמעותי בקבלת החלטות המשפיעות על ציבור המטופלים. אחראי לאיתור צרכי שירות, להנעה של פרויקטים, לטיפול בתלונות בתחקור ובהפקת לקחים במסגרת אחריות על היחידה לפניות הציבור של בית החולים. - טפול בתלונות פרונטליות וכתובות - איתור צרכים לשיפור השירות - ביצוע תצפיות ומתן משוב - מפגש תדיר ויומיומי עם מטופלים - אכיפת נהלים ומדיניות שירות - ניהול תקציבי שירות - מדידה ובקרה של אופייני שירות - ניהול של ניתוחי אירוע ממוקדי לקוח - עבודה מול מנהלים לביצוע פעולות לשיפור - גיבוש תהליכים ונהלים תומכי שירות - ניהול משברים בציר השירותי

מנהל מחלקה / תחום

8323406

סטודנט /ית אחראי/ת משמרת חדר בקרה (78570)-  במסגרת התפקיד:  - ניהול משמרת בחדר הבקרה של בית החולים כולל קבלת התראות וקריאות על הבעיות השונות ומתן פתרונות תוך הפעלת המחלקות השונות ועדכון הגורמים הרלוונטיים בבית החולים. - קבלת האינפורמציה מהמערכות השונות ,הסקת מסקנות ומתן התראות מוקדמות טרם התראת המערכת. - תיעוד תקלות ואירועים חריגים. - העבודה הינה במשמרות של 8 שעות (בוקר\ערב\לילה). חדר הבקרה יעבוד כל ימות השנה במתכונת של 24/7 .  שכר - 35 ש"ח לשעה.

אחראי משמרת/מנהל צוות

8323393

רכז/ת גיוס זמני/ת עם אופציה (78562)- דרוש/ה רכז/ת גיוס לביצוע תהליכי גיוס מלאים החל משלב פרסום המשרה, סינון ומיון, ביצוע ראיונות ואבחונים, כתיבת חוות דעת, עבודה מול מנהלים וממשקים שונים בארגון ועד לחתימה על חוזה.  משרה זמנית ל 6 חוד' עם אופציה להמשך.

רכז גיוס והשמה

8322465

פאראמדיקי/ת להזרקות חומר ניגוד בדימות (78519)- פאראמדיק אשר ישתלב בבית החולים, בביצוע פעולות רפואיות על פי הרשאה ובהתאם לחוק, בין היתר: פעילות החייאה, פתיחת וריד, הזרקת חומרי ניגוד במכוני דימות, ליווי חולים ועוד. הפאראמדיק יוסמך לתפקידו בבית החולים ויעבוד תחת פיקוח רופא.

חובש / פרמדיק

8322460

טכנולוג/ית רפואי/ת חדר ניתוח (78495)- בדיקת המכשור והמערכות הרפואיות הנדרשות לפעילות חדרי הניתוח ואחריות על תקינותן. - ביקורת בוקר של מכונות ההרדמה והדפיברילטורים בחדרי הניתוח - בדיקת המכשור והמערכות הרפואיות הנדרשות לפעילות חדרי הניתוח - אחריות לתחזוקה, תפעול והדרכה למכשור הרפואי המשמש בחדרי הניתוח, טיפול נמרץ והתאוששות - תחזוקה שוטפת של ציוד חדר ניתוח ואחריות על תיקון הציוד ע"י גורמי תחזוקה שונים - ביצוע בדיקות תקופתיות, יומיות, שבועיות וחודשיות למכשור הרפואי - תחזוקה מונעת- ביצוע טיפול מונע למכשור הרפואי כנדרש לפי ההגדרות - תחזוקת שבר- מתן מענה לתקלות במהלך הפעילות, כולל אספקת חלופות, החלפת חלקים פגומים והזמנת ציוד - ביצוע מעקב רשומה ידנית וממוחשבת למכשור הרפואי - השתתפות בישיבות צוות מחלקתיות - השתתפות בימי עיון וסדנאות

מפעיל / מרכיב ציוד רפואי

8320924

קלינאי/ת תקשורת במכון השמיעה (78406) - - ביצוע בדיקות סינון שמיעה ביילודים - אבחון שמיעתי מקיף בתינוקות, ילדים ומבוגרים. - אבחון ליקויים ווסטיבולריים - אבחון קשיי בליעה והנחיית המשפחה לצד הצוות הסיעודי והרפואי בהתאם. - דיווח ותיעוד בגיליון הממוחשב כנדרש ועדכון הצוות הרב-מקצועי בעת הצורך. - עדכון והעמקת הידע המקצועי והכישורים המקצועיים הנוגעים לתחומי העיסוק במכון, במטרה לענות על צרכי הבריאות של המטופלים. - ביצוע אבחון של המטופל בהסתמך על הבדיקות הרלוונטיות ודיווח רפואי עדכני. - עדכון הגורמים השונים ונותני שירות נוספים, על הצורך בשיקום השמיעתי המתבקש. - מילוי תפקידים ומשימות בתחום הכשרת ומיומנות קלינאי התקשורת.   ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

קלינאי תקשורת

8320295

רוקח/ת הכנות (78388)- הרוקח/ת אחראי/ת על קבלה ואספקה של תרופות ותכשירים רפואיים תוך אבטחת איכותם, אחסון בטוח והולם של תרופות ותכשירים רפואיים, עבודה שוטפת מול בעלי מקצועות שונים למען קידום בריאות המטופל, שמירה על בטיחות הטיפול התרופתי והקפדה על נהלי משרד הבריאות. מסגרת הפעילות של הרוקח/ת כוללת: אחריות על ההכנות הסטריליות בחברה תוך עמידה בנהלי ודרישות משרד הבריאות. עבודה לוגיסטית בבית המרקחת: פיקוח על עבודת המחסנאים בבית המרקחת, קבלת סחורה נכנסת ובדיקה מול אסמכתא מהספק, אחסון תרופות בבית המרקחת בשיטת FIFO, בקרה על פגי תוקף בבית המרקחת, התראה למזכיר/ת רכש בית המרקחת על חסרים במלאי, קביעת תקן להזמנת תרופות מבית המרקחת עבור מחלקות, ליקוט ובדיקת תקן הזמנת תרופות עבור מחלקות, מכונים ומרפאות, ניפוק במערכת הלוגיסטית של הזמנות תרופות, הכנת הזמנות סמים למחלקות, מכונים, מרפאות וחדרי ניתוח, בקרה על מלאי הסמים המסוכנים, אחריות על שינוע הולם של תרופות מבית המרקחת, הכנות לא סטריליות וחלוקות במעבדת בית המרקחת, הכנת מגשי תרופות לעגלות ההחייאה, כוננות בשעות בהן בית המרקחת אינו פעיל ותורנות אחר הצהריים, איסוף Recall לפי הצורך

רוקח / פארמה

8320283

רנטגנאי/ת אחראי/ת אולטרסאונד (78378)-  אחריות מקצועית ביחידה תחת פיקוחו של הרנטגנאי הראשי: קליטה, פיקוח ומעקב לעבודה שוטפת. - תכנון עבודה וויסותה בהתאם לשינויים דינמיים בצרכי המערכת. - כפיפות ישירה לרנטגנאי הראשי. - אחריות על הכשרה מקצועית של גורמי פנים וחוץ מערכתיים. - הדגש על הכשרה רב שלבית: הדרכה תיאורתית , הדרכה מעשית-הדגמתית ומעקב אישי-צמוד למבצע בשלבים המתקדמים. - אחריות מקצועית ביחידה תחת פיקוחו של הרנטגנאי הראשי: פיקוח ומעקב לעבודה שוטפת. - פיקוח על הציוד המקצועי: התנהלות במקרה של תקלה, קשר עם החברות, פיקוח על טיפולים שוטפים ותקופתיים. - ייצוג בקיום קשרי עבודה עם גורמים שונים בתוך החברה: השתתפות בישיבות, סדנאות וכדומה. - נושאי מנהלה ומשק - עדכון נהלים, תכתובות, הזמנת ציוד נלווה וחומרים. -שותפות בקבלת החלטות הנוגעות למעבר לטכנולוגיות ושיטות עבודה (בדיקות) חדישות, הכנסתן והטמעתן. שיתוף פעולה בהקמת יחידות ומכוני אולטרסאונד עתידיים. - טיפול בנושא השתתפות בכנסים וקורסים מקצועיים. - עבודה משותפת עם הרנטגנאי הראשי לקביעת ועדכון נהלי עבודה.

טכנאי רנטגן

8319444

גבסן/ית (78232)- עבודה בחדר המיון ובמרפאות, ביצוע קיבועים לשברים ופעולות מרפאתיות נוספות.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

חובש / פרמדיק

8318071

פקיד/ת קבלה (78038)- -מתן שירות למטופלים, הכוונה למחלקות השונות וגביית כספים. - גבייה ובקרה - ניהול קופה קטנה  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

פקיד כללי

8317089

קופאי/ת (78038)- הנהלת חשבונות סוג 2, ניהול קופה מרכזית: - מעקב ובקרה על סגירת קופות הקצה - קבלת תקבולים מקופות הקצה (קבלה ראשית, מיון ודימות) - בקרה ובדיקה של הקופה המרכזית אל מול הסכומים שהועברו מקופות הקצה - הכנת וביצוע הפקדות לבנק - ביצוע ברורים מול חברות האשראי - בירורים שונים אל מול הנה"ח - הדרכה וליווי בנושאי תהליכי הקופה אל מול קופות הקצה  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

קופאי, פקיד הנהלת חשבונות

8316908

מחסנאי/ת ראשי/ת (77996) - המחסנאי/ת הראשי/ת אחראי/ת על צוות המחסן, חלוקת עבודה ותפעול המחסן. - השלמת המלאי בהתאם לתקן המחלקתי - עדכון תקן לפי רמות השימוש בפריטים - טיפול ואחזקת מחסן - ליקוט ציוד במחסן על פי דרישה - ספירת מלאי - אחריות על צוות העובדים  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

מחסנאי

8315896

אחראי/ת יחידת אנגיו (77879)- ביצוע בדיקות הדמיה - השגחה, הכנה של המטופל וניטורו ומדידת סימנים חיוניים, תיאום קדימויות על פי ההנחיות הרפואיות. סיוע בביצוע פעולות פולשניות, בהתאם להרשאה, לתקנות והנחיות מקצועיות -השגחה וניטור בזמן הפעולה.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

טכנאי רנטגן

8315892

מנהל/ת מרפאות נשים (77872)- אחריות אדמיניסטרטיבית וניהולית על המחלקה, הן מול המטופלים והן אל מול העובדים, תוך הקפדה ושמירה על נוהלי החברה. התמקצעות- בנושאי המחלקה: קבלת קהל, ידע לגבי ההסכמים עם גורמים מבטחים, לגבי בדיקות הנערכות במרפאות, קבלת תשלומים/החזרים איכות השירות: הדרכה בדבר הצגת שם המזכיר/ה בפני המטופל/ת, הקפדה על זיהוי הנבדק/ת וזיהוי הבדיקה הנדרשת, הסבר למטופל/ת בנוגע לתהליך אותו עומד/ת לעבור ניהול תורים במחלקה:הדרכת המזכירים/ות לגבי ניהול התור במכון, ערנות לגבי עומסים, מציאת פתרונות והפנייה לגורם אחראי, חניכה והדרכה של מזכיר/ה חדש/ה, עריכת חניכה וליווי צמוד למזכיר/ה חדש/ה (על פי טופס חניכה), מעקב אחר יומני המחלקה, ביצוע וידוא תורים ליומנים הנדרשים, קבלת שינויים מהצוות הרפואי וביצוע השינויים בהתאם סידורי עבודה למזכירות + חופשות:הכנת סידור עבודה התואם את צרכי המרפאות בהתאמה שבועית לפי לו"ז הצוות רפואי, בדיקות וכו', ריכוז נושא בקשות חופשה של המזכירים/ות והעברתן לאישור גורם אחראי קיום ישיבות צוות: קיום ישיבות צוות אחת לחודשיים לפחות, אחריות על העברת משמרת והטיפול בנושאים פתוחים למשמרת הבאה.

מנהל מחלקה / תחום

8314649

סניטר/ית (77766)- מתן שירות למחלקות בית-החולים. - העברת חולים ממחלקות האשפוז לחדר-ניתוח - העברת חולים מהתאוששות למחלקת אשפוז - העברת חולים ממחלקות האשפוז למכונים השונים - קבלת נוזלים ודחיפתם למחלקות השונות - העברת ציוד מבית מרקחת למחלקות השונות - גילוח גברים לפני ניתוח - שליחויות שונות לפי צרכי בית החולים - חבר/ה בצוות הסיעודי במחלקה - עובד/ת במחלקה בשלושת המשמרות, סופי שבוע וחגים - משתתף/ת בישיבות צוות מחלקתיות - משתתף/ת בימי עיון וסדנאות - מתעדכן/ת בידע, מיומנויות וחידושים באמצעות השתלמויות ולימודים.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

סניטר/כוח עזר

8314646

כח עזר למחלקות (77769)- אחריות לניהול משק המחלקה וניקוי יחידת החולה. עזרה לצוות הסיעודי בטיפול בחולה. - סיוע בטיפול אישי בחולה - ניקוי חדר מטופלים - ניקוי חדר בידוד - אחריות לניהול משק המחלקה - ניהול מטבח המחלקה, הטיפול במזון והגשתו לחולה  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

סניטר/כוח עזר

8314058

סגן/ית רנטגנאי/ת ראשי/ת במכון הדימות (77721)- מילוי מקום הטכנאי/ת הראשי/ת בהיעדרו וסיוע מקצועי וניהולי בתפעול שוטף של המכון וניהול הצוות הפרא רפואי, בכפוף למדיניות הנהלת ביה"ח. • סיוע לטכנאי/ת הראשי/ת במכון בתכנון, בארגון ובהפעלה שוטפת של העשייה הפרא רפואית. • סיוע לטכנאי/ת הראשי/ת במכון בניהול ופיתוח מקצועי של כח האדם הסיעודי. • סיוע לטכנאי/ת הראשי/ת במכון בשמירה על איכות הפרא רפואי במכון, תוך עמידה בסטנדרטים מקצועיים. • סיוע לטכנאי/ת הראשי/ת בתכנון והוצאה לפועל של תוכניות הדרכה לעובדים, למתמחים, לסטודנטים ולאחרים. • שותפות בקליטת עובדים חדשים למכון, בהערכת יכולתם ובהתאמתם לעבודה הפרא רפואית. • שותפות בביצוע ובקרה בניהול הטיפול בפרא רפואי, לרבות טיפול בחולים, הדרכה, תמיכה וסיוע לחולים ולבני משפחותיהם. • יזימת שיפורים וחידושים בפעילות המכון בתיאום עם הטכנאי/ת הראשי/ת. • שותפות בתכנון והפעלה של פרויקטים ומחקרים לקידום העשייה. • אחראי/ת על מערכת PACS • שותפות לפיקוח ולבקרה בתהליכי עבודה נדרשים כגון: מבדקי איכות, הטמעת נהלים והנחיות רישום ודיווח. • שותפות בפעילות מקצועית מוסדית ובין-מוסדית.

טכנאי רנטגן

8313811

מזכיר/ה רפואי/ת- לבית החולים אסותא אשדוד למחלקות השונות  נדרשת נכונות לעבודה במשמרות סביב השעון [כולל- לילות, שבתות וחגים]

מזכירה רפואית

8313480

מנהל/ת מרפאות ומכונים (75584)- מנהל/ת מרפאות חוץ אחראי/ת לניהול שוטף של המרפאות והמכונים בבית החולים. מרפאות החוץ כוללות: מרפאות של מחלקות האשפוז, מרפאת טרום ניתוח, מכון עיניים, מכון בריאות האישה, מכון הלב, מכון גסטרו, מכון כאב, מכון דיאליזה. במסגרת תפקידו/ה אחראי/ת לניהול השוטף של כ"א, מרפאות, מכונים, שירות ומטופלים, בהתאם לנוהלי החברה. - אחראי/ת על יישום נהלי משרד הבריאות ובית החולים במערך מרפאות החוץ והמכונים. - אחריות על מזכירים/ות: בניית סידורי עבודה, טיפול ברווחת הצוות, יצירת מוטיבציה ועידוד הצוות וכדומה.  - אחריות על התנהלות המרפאות: אחריות על חזות המרפאות (ניקיון, אחזקה, מחשוב, טלפוניה), אחריות על שמירת קשר קבוע עם הרופאים השונים ,מתן פתרונות לבעיות הרופאים, מתן פתרונות למטופלים בעייתיים וכדומה.  - אחריות מלאה על תפקוד שוטף של השירות למטופל. - אחראי/ת להפעלה ופיקוח של כלל השירות  - אחראי/ת לגיוס, מיון, קבלה, הצבה, ויסות וניוד כוח אדם  - אחראי/ת לתכנון מצבת המזכירות, לרבות איוש, שימור ,בכפוף למדיניות הנהלת בתי החולים. - מעריך/ה ביצועי עובדים במחלקה, לרבות מתן משוב, פיתוח מקצועי וטיפול בבעיות

מנהל רפואי / מוסד רפואי, מנהל מחלקה / תחום

8313469

פיזיותרפיסט/ית במערך האשפוז ובמכון הפיזיותרפיה (67254) - - ניהול התהליך הטיפולי על כל מרכיביו, לרבות מתן הדרכה, יעוץ והתאמת מכשור עזר. - קביעת מטרות טיפול, תכנון וביצוע תוכניות טיפול והערכת תוצאותיהן. - טיפול במטופלים ברמת מורכבות משתנה בהתאם למצבם הרפואי. - דיווח ותיעוד בגיליון הממוחשב כנדרש ועדכון צוות הרב-מקצועי בעת הצורך. - עדכון והעמקת הידע המקצועי והכישורים המקצועיים הנוגעים לתחומי העיסוק בפיזיותרפיה, במטרה לענות על צרכי הבריאות של מטופלים. - ביצוע הערכה ואבחון של המטופל בהסתמך על בדיקות הרלוונטיות ודיווח סיעודי ורפואי עדכני. - בניית תוכנית טיפול ומעקב אחרי התקדמות המטופל. - עדכון הגורמים השונים ונותני שירות נוספים, על הצורך בטיפול המתבקש ותוצאות הטיפול. - קידום בטיחות המטופל והדרכה להפחתת הסיכון לנפילות במסגרת הטיפולית. - מילוי תפקידים ומשימות בתחום הכשרת ומיומנות של הפיזיותרפיסט/ית.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

פיזיוטרפיסט

8312312

חשב/ת שכר ונוכחות (65827)  אחריות על הכנת השכר באתרי אסותא עפ"י נוהלי החברה ומתן מענה לעובדי החברה בנושא השכר. - אחריות על הכנת השכר באתרי אסותא עפ"י דרישות הממונה - טיפול בעובד מרגע קליטתו ועד עזיבתו:קליטת עובדים חדשים במערכת השכר, מתן - הסבר לעובדים על תנאי העסקתם, יישום הסכמי עבודה, הכנת משכורות חודשיות לשכירים תחזוקה שוטפת של מערכת השכר - אחריות על הפקת דוחות בקרת שכר. - טיפול בפרט: הלוואות, עבודה מול הרשויות, חישוב פיצויי פיטורין, קפ"ג, תאונות עבודה, חל"ד/חל"ת. - קבלת קהל ומענה טלפוני - עדכון נוכחות שבועי - עבודה מול מנהלי המחלקות  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

חשב/ת שכר

8312271

אח/ות חדר צנתורים (77318) - מעריך/ה את צרכי המטופלים ופועל/ת בהתאם. - מכין/ה את הציוד לפי כל אחת מהפרוצדורות. - מכין/ה את החולה, מחבר/ת למוניטור, חימום,מד סטורציה, מתן חמצן ונוזלים. - פועל/ת בזמן הפעולה ע"פ הנחיות הרופא/ה. - פועל'ת בשיתוף פעולה עם גורמים מבית החולים: אשפוז יום, מכון דימות, טיפול נמרץ ומעבדות. - מנהל/ת רשומה סיעודית. - מדריך/ה את החולה לפני, בזמן ואחרי ביצוע תרופות ונוזלים. - ניהול הזמנת תרופות, ביקורת של פגי תוקף תרופות ונוזלים. - עובד/ת בשיתוף פעולה עם מחלקת הנדסה רפואית, מדווח'ת בזמן אמת על כל תקלה. - בדיקה של תקינות החדר לפעולה. - מקיים/ת קשרי עבודה עם הרופאים.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312268

אח/ות אחראית מחלקת אשפוז (70464) - אחריות לניהול מקצועי ומנהלי של מערך הסיעוד במחלקת האישפוז בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית חולים. - שותפות לבניית תכניות עבודה מחלקתיות בשיתוף עם מנהל/ת המחלקה.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312267

אחו/ת אחראי/ת במכון דיאליזה (70471) - אחריות לניהול מקצועי ומנהלי של מערך הסיעוד במכון דיאליזה בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית חולים. - שותפות בבניית תכניות עבודה מחלקתיות בשיתוף עם מנהל/ת המחלקה.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312264

אח/ות אחראי/ת פגייה (70473) - אחריות לניהול מקצועי ומנהלי של מערך הסיעוד בפגייה בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית חולים. - שותפות בבניית תכניות עבודה מחלקתיות בשיתוף עם מנהל/ת המחלקה.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312260

אח/ות - טיפול נמרץ כללי (68036) - אחריות לתכנון יישום, מעקב והערכה של הטיפול הסיעודי במחלקה. - תיאום וריכוז הטיפול באוכלוסיית המאושפזים כחלק מצוות רב מקצועי. - אחריות על כוחות העזר במהלך המשמרת. - העבודה במחלקה בשלוש משמרות לרבות בסופי שבוע ובחגים. - השתתפות בישיבות צוות מחלקתיות, בימי עיון, כנסים וסדנאות.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312258

אח/ות - ט.נ ילדים + פגייה (68037) - אחריות לתכנון יישום, מעקב והערכה של הטיפול הסיעודי במחלקה. - תיאום וריכוז הטיפול באוכלוסיית המאושפזים כחלק מצוות רב מקצועי. - אחריות על כוחות העזר במהלך המשמרת. - העבודה במחלקה בשלוש משמרות לרבות בסופי שבוע ובחגים. - השתתפות בישיבות צוות מחלקתיות, בימי עיון, כנסים וסדנאות  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312255

אח/ות - חדר ניתוח (68611) ניהול הניתוחים בחדר ניתוח מתחילתם ועד סופם. - הכרת תוכנית הניתוחים. - הכנת הציוד הדרוש לכל ניתוח. - הקפדה על כללי בטיחות, אסטטיקה. - הדרכת משתלמים ואחיות חדשות. - פריסת ציוד, ביצוע עבודת האחות הרחוצה תוך הקפדה על נהלים.

אח / אחות

8312252

אח/ות מלר"ד (68050) - אחריות לתכנון יישום, מעקב והערכה של הטיפול הסיעודי במחלקה. - תיאום וריכוז הטיפול באוכלוסיית המאושפזים כחלק מצוות רב מקצועי. - אחריות על כוחות העזר במהלך המשמרת. - העבודה במחלקה בשלוש משמרות לרבות בסופי שבוע ובחגים. - השתתפות בישיבות צוות מחלקתיות, בימי עיון, כנסים וסדנאות.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312248

אח/ות אחראי/ת מלר"ד  (68052) - אחריות לניהול מקצועי ומנהלי של מערך הסיעוד במחלקה בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית החולים. - שותפות לבניית תכנית עבודה מחלקתית בשיתוף עם מנהל/ת המחלקה  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8312245

אח/ות אחראי/ת מחלקה  (65806)  - אחריות לניהול מקצועי ומנהלי של מערך הסיעוד במחלקה בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית החולים. - שותפות לבניית תכנית עבודה מחלקתית בשיתוף עם מנהל/ת המחלקה  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8309185

מחסנאי/ת בית מרקחת (77253)- במסגרת התפקיד:  - קליטת סחורה, מיון , בדיקה ואחסון - בקרה כמותית ואיכותית מול חשבוניות ותעודות משלוח - אחסון התרופות על פי כללי האחסון הנדרשים - ליקוט תרופות כנגד הזמנות בפיקוח רוקח - ביצוע ספירות מלאי - מעקב אחרי פג תוקף - שינוע הזמנות למחלקות  לשלוח קו"ח למייל: sharonal@ies.gov.il

מחסנאי

8307946

מנהל/ת שירותי הריפוי בעיסוק (73376)  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

מרפא בעיסוק

8305821

כח עזר אספקה סטרילית (משרה מס' 75779)  המחלקה לאספקה סטרילית מרכזית (אס"מ) עוסקת במיון, ניקוי, בדיקת תקינות המכשור ודברי הטקסטיל, חיטויים ועיקורם לשימוש חוזר לחדרי הניתוח, מכונים, מרפאות ולכל מחלקות בית החולים.  עבודת כח העזר באספקה סטרילית כוללת מתן שירות לכלל היחידות בביה"ח. תפקידה העיקרי הוא טיפול במכשור רפואי בשימוש בפעולות חודרניות ואחרות, השמשה של מכשור זה ושינוע חזרה לחדרי הניתוח, מכונים ומחלקות ביה"ח. כלל העבודה מבוצעת עפ"י תהליכי עבודה מוגדרים בהדרכה, השגחה ופיקוחה של אח/ות מוסמכ/ת. למשרה זו נדרשת הכרות עם חומרי הניקוי והדטנגרטים שבשימוש באספקה הסטרילית, הכרת המכשור באספקה סטרילית והפעלתו, הכרת שיטות המיון והרחצה של המכשור והציוד, הכרת כל סוגי האריזה והשימוש בהם, הכרת כל ערכות חדר הניתוח לפי תחום הניתוח, עריכת בקרה תקופתית עפ"י הנדרש לפגי תוקף באספקה הסטרילית, הכרת שיטת האחסון באספקה סטרילית ותפעול על פיה, ביצוע ניפוק ואיסוף של ציוד לחדרי הניתוח מחלקת אשפוז ומכונים בביה"ח.   שעות העבודה: משמרות בוקר , ערב ולילה , כולל סופי שבוע וחגים. ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר

סניטר/כוח עזר

8294113

ממונה שינוע לוגיסטי  (75805)- אחראי/ת על מערך רכבי חברה , מוקד שינוע - שליחויות , דואר ישראל, שינוע בין אתרי החברה, הובלות ,הסעות עובדים. ניהול ציי רכבי חברה - הזמנת רכבים חדשים מעקב אחרי טיפולים ותחזוקת רכבים, הדרכות נהגים, תחזוקת תיק נהג לכלל הנהגים ולבני משפחותיהם. ניהול ותכנון העבודה של קצין בטיחות בתעבורה של החברה בהתאם לדרישות משרד התחבורה. אחריות לניהול מקצועי שוטף של צוות שליחים ונהגים במוקד שינוע תוך כדי הקפדה על חוק שעות נהיגה ומנוחה. מעקב בקרה ודיווח אחר פתיחת שליחויות ובקשה להובלות. ניהול צוות השליחים, מוקד הדואר והנהגים לבכירים.  חובה לציין מספר משרה בשליחת קו"ח!

מנהל ציי רכב, מנהל תחום רכב

8294102

מנהל/ת אס"מ  (75773)- אחראי/ת לניהול מקצועי ומנהלי של מערך האס"מ בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית חולים. שותף/ה לבניית תכניות עבודה מחלקתיות.  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

מנהל מחלקה / תחום

8248811

רופא/ה מומחה/ית ברפואת עור   (67257)  מבצע/ת אבחון וטיפול בתחומו/ה, בכפוף לממונים עליו/ה • משתלב/ת בתכנית ההדרכה וההוראה בתחומו/ה • משתלב/ת במערך הכוננויות והתורנויות של בית החולים בהתאם למדיניות בית החולים  ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

רופא

8243622

רופא/ה מומחה/ית בראומטולוגיה ילדים מספר משרה   (67261)    • מבצע/ת אבחון וטיפול בתחומו/ה, בכפוף לממונים עליו/ה • משתלב/ת בתכנית ההדרכה וההוראה בתחומו/ה • משתלב/ת במערך הכוננויות והתורנויות של בית החולים בהתאם למדיניות בית החולים   ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר. 

רופא

8242887

אח/ות מחלקות אשפוז מספר משרה (67247)    • אחראי/ת לתכנון יישום, מעקב והערכה של הטיפול הסיעודי במחלקה. • תיאום וריכוז הטיפול באוכלוסיית המאושפזים כחלק מצוות רב מקצועי. • אחראי/ת על כוחות העזר במהלך המשמרת. • עבודה במחלקה בשלוש משמרות לרבות בסופי שבוע ובחגים. • השתתפות בישיבות צוות מחלקתיות, בימי עיון, כנסים וסדנאות.   ניתן לשלוח קו"ח דרך אתר שירות התעסוקה בציון שם משרה ומספר.

אח / אחות

8242883

סגן/ית אח/ות אחראי/ת מחלקה/ יחידה מספר משרה   (67246)    • ממלא/ת מקום אח/ות אחרא/ית בהיעדרו/ה במחלקה/יחידה. • שותף/ה בהובלת ניהול העשייה המקצועית במחלקה/יחידה בהתאם למדיניות הנהלת המחלקה/יחידה וחבר/ה בצוות הניהול הבכיר של המחלקה/יחידה.  

אח / אחות

8242788

דיאטן/ית מספר משרה (67245)    • אחראי/ת למתן ייעוץ תזונתי וקביעת תפריט תזונתי למטופלי בית החולים תוך תיעוד ודיווח על כך לצוות הרפואי. • השתתפות ו/או העברה של הרצאות וכנסים בתחום. • אחראי/ת להעברת הכשרה מעשית של סטאז'רים במחלקות השונות לפי תכנית עבודה שתיקבע ע"י הדיאטנית הראשית.  

דיאטן / תזונאי

8242777

אח/ות כללי/ת מספר משרה 65818 • מנהל/ת באופן שוטף את מערך הסיעוד ואת צוות מקצועות הבריאות במשמרות ערב, לילה, סופי שבוע וחגים. • אחראי/ת על מתן מענה לצוות רב מקצועי בתחומים מקצועיים וארגוניים. • אחראי/ת על קיום קשר רציף עם הנהלת בית החולים ועם מנהל כונן רפואי. • חבר/ת הנהלת הסיעוד של בית החולים.  

אח / אחות

8242771

סגנ/ית מנהל/ת סיעוד מספר משרה   (65814)    • יד ימינו/ה של מנהל/ת הסיעוד, שותף/ה בגיבוש ויישום מדיניות. • שותף/ה בניהול המקצועי, הארגוני והתקציבי של בית החולים. • שותף/ה בהפעלת בית החולים בהצבת כוח אדם וויסותו, תוך פיקוח ובקרה מתמדת. • חבר/ת הנהלת הסיעוד של בית החולים.  

אח / אחות

8242764

מפקחת קלינית (מנהל/ת סיעוד בחטיבה) מספר משרה   (65808)    • מוביל/ה את ניהול העשייה המקצועית במחלקות החטיבה תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים ובהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד. • שותף/ה בקביעת מדיניות הסיעוד ואחראי/ת על יישומה. • חבר/ה בהנהלת הסיעוד של בית החולים ושותף/ה בסבב ניהולי בסופי שבוע.   

אח / אחות

8242758

מרכז/ת תחום איכות מספר משרה (65807)    • אחראי/ת על העשייה הסיעודית בתחום האיכות בבית החולים, פועל/ת לקידום תרבות האיכות. • שותף/ה בוועדת איכות ובקביעת מדיניות בנושא האיכות ברמת בית החולים. • חבר/ה בהנהלת הסיעוד ושותף/ה בביצוע סבב מנהל סיעוד תורן.  

אח / אחות

8242747

אח/ות אחראי/ת מחלקה מספר משרה   (65806)    • אחראי/ת לניהול מקצועי ומנהלי של מערך הסיעוד במחלקה בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית החולים. • שותף/ה לבניית תכנית עבודה מחלקתית בשיתוף עם מנהל/ת המחלקה  

אח / אחות

8242736

מרכז/ת תחום מניעת זיהומים מספר משרה   (67281)    • אחראי/ת על קביעת מדיניות, נהלים וסטנדרטים בנושא מניעת זיהומים, בשותפות עם רופא היחידה. • אחראי/ת לאיתור, מניעה והפחתה של תהליכים זיהומיים. • משתתף/ת בוועדת מניעת זיהומים. • חבר/ה בהנהלת הסיעוד ושותף/ה בביצוע סבב מנהל סיעוד תורן.  

אח / אחות

8242715

אח/ות אחראי/ת חדר לידה  מספר משרה 67330 אחראי/ת לניהול מקצועי ומנהלי של מערך הסיעוד בחדר לידה בהתאם למדיניות הנהלת הסיעוד והנהלת בית חולים. שותף/ה לבניית תכניות עבודה מחלקתיות בשיתוף עם מנהל/ת המחלקה.  

אח / אחות

הדפסשלח לחברPrintPDF
עבור לתוכן העמוד