דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners
אתר נגיש

המועצה המקומית גן יבנה – האתר הרשמי - עמוד הבית

זה לא רק ספורט

17/06/2011
זה לא רק ספורט (הגדל)

כיתות הספורט של בית הספר "אורט רבין גן יבנה" ממשיכות לעשות חיים, לשפר את הכושר הגופני ואת הביצועים הספורטיביים של תלמידיהן.

 

לאחר  שלפני מספר  חודשים נהנו מיום  מלא במועדון הכושר המקומי "ספורטוב", יצאו ביום רביעי שעבר כ-85 תלמידי כיתות הספורט משכבת ז', ח' ט' ליום שכולו הנאה, כייף ופעילות גופנית במועדון הגלישה "ווינד קלאב" ליד המרינה באשדוד. 

 

מיד עם הגיעם קיבלו הנחיות על מתכונת היום. התלמידים התחלקו לארבע קבוצות: שיט קייאקים במרינה, תחרויות גלשני גלים בחוף, כדורעף חופים ותחנות היתוליות ומשחקי נופש.  

 

בין לבין סעדו התלמידים ארוחת בוקר כיד המלך.  

 

תלמידי כיתות הספורט באורט רבין נהנים ממגוון פעילויות ייחודיות במהלך השנה, ופעילות זו היא רק אחת מיני רבות, שממחישות את חשיבות הפעילות הגופנית, שיתוף הפעולה, הגיבוש ו"גאוות היחידה". 

 

עם שובם, לא הפסיקו התלמידים לספר רמה נהנו. כך לדוגמא, גלעד, תלמיד כיתה ט' מספר: "היה יום מיוחד,התנסינו בספורט ימי,ספורט שלא כולם מודעים לו,שיחקנו, שחינו בים,ב קיצור היה כייף גדול". 

 

הודיה,תלמידה מכיתה ז' מוסיפה "היה לי ולחברותי יום כייף, הארגון היה למופת, הספקנו לשוט בקייאקים, לגלוש על גלים,ולשחק משחקי חוף,הפעילות הזו מהנה ביותר ומגבשת אותנו בכיתה ובבית הספר כולו." 

 

את יום הספורט יזמו והוציאו לפועל אוריה טולדנו ,יניב ברק יעל בדש ועוזי כדר, כולם מורים לחינוך גופני בביה"ס. 

הדפסשלח לחברPrintPDF
עבור לתוכן העמוד