דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners
אתר נגיש

המועצה המקומית גן יבנה – האתר הרשמי - עמוד הבית

נרקמים תכנית לשיתוף פעולה בחינוך ותעסוק

16/09/2016
נרקמים תכנית לשיתוף פעולה בחינוך ותעסוק (הגדל)

 

תמיד יוצאים נשכרים ממגעים בין-תחומיים. זו המסקנה של קשרי עבודה שמתפתחים בימים אלה בין המועצה המקומית גן יבנה לבית המכס של רשות המסים באשדוד.

 

ראש המועצה המקומית גן יבנה אהרון דרור נועד באחרונה עם רפי גבאי, מנהל בית המכס באשדוד.  

ישיבה ראשונית שקיימו בהשתתפות אווה בן שוהם תושבת גן יבנה מנהלת משאבי אנוש  במכס אשדוד וממונה על קשרי קהילה, הניבה החלטה על שיתופי פעולה בין הצדדים, במסגרת פעילויות המכס למען הקהילה.

 

הפעולות המשותפות יגובשו לכלל תכנית מעשית שתקודם במהלך השנה. בין היתר יגיעו עובדי רשות המסים יגיעו למפגשים והרצאות מול תלמידים על מסחר , יבוא ויצוא, מיסוי וחקיקה.

 

יריית פתיחה ראשונה לקשרים הנרקמים נורתה ביום שני השבוע. תלמידי תיכון "אורט נעמי שמר" אלמוג שירה בן סימון, גאיה אברמוביץ ואפיק חזן הוזמנו להופיע בפני כל עובדי המכס בשירה וקטעי משחק בהרמת כוסית לחג שהתקיימה בנמל אשדוד.

 

במעמד זה עדכן רפי גבאי את עשרות העובדים שנכחו בטקס, ביניהם תושבי גן יבנה רבים, על הקשרים המתפתחים עם המועצה המקומית גן יבנה.

"בכוונתנו לסייע לקלוט תושבים בכלל וסטודנטים מגן יבנה בפרט, למשרות שונות במסגרות שבאחריותנו", ציין חגיגית באוזני הנוכחים.

 

אהרון דרור: " חשוב לנו להכין את תלמידינו לחייהם כבוגרים. דרך חשיפה לתעשייה הישראלית, לממשל ולמוסדות האמונים על אכיפת החוק אנו מרחיבים את האופקים שלהם ומפתחים בהם כישורי חיים הלכה למעשה. על כן אנו מברכים על הקשרים ההולכים ונרקמים, שודאי יובילו לשיתופי פעולה מעניינים ושונים".

 

הדפסשלח לחברPrintPDF
עבור לתוכן העמוד