דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners
אתר נגיש

המועצה המקומית גן יבנה – האתר הרשמי - עמוד הבית

מציינים מצטיינים

14/08/2015
מציינים מצטיינים (הגדל)

 

רשת אורט ישראל הודיעה למנהלת חטיבת הביניים אורט ע"ש נעמי שמר בגן יבנה רינה ניצן, שהיא נמנית בין המנהלים המוערכים בגין עשייה ניהולית וחינוכית לקידום בתי הספר של הרשת.

 

בהתאם לנוהל איכות שנקבע על ידי  הרשת, מוענק לגב' ניצן מענק הצטיינות.

 

במכתב בחתימת ראש המינהל לחינוך ולתפעול ד"ר שמריהו רוזנר,  וראש מינהל משאבי אנוש מירב עטרי נכתב: "פעילותך המתמדת והמושכת להעצמת העשייה הבית ספרית תניב ללא ספק את הפירות המיוחלים".

 

רינה ניצן התמנתה למנהלת חטיבת הביניים בבית הספר מיום הקמתו בשנת 2009. בשנה שעברה העמיד בית הספר את מחזור הבוגרים הראשון שלו לבגרות וכבר הספיק לציין שיעורי זכאות גבוהים במיוחד – 83%, מתוכם אחוז גבוה מאד של תעודות בגרות איכותיות – כאלו שתמהיל התחומים בחמש יחידות לימוד גבוה במיוחד.

 

על הזכיה אומרת רינה ניצן: "בעבודתי כמנהלת החטיבה אני רואה שליחות. הלימודים בחטיבת הביניים הם התשתית להשתלבותו המיטבית של התלמיד בביה"ס השש-שנתי.

זהו שלב חיוני להצעדת התלמיד קדימה. לכן אנו חותרים לאתר את נקודות החוזק של כל אחת ואחד מתלמידינו, ללוותם ליווי אישי וצמוד וליצור עבורם תכניות אישיות מטפחות ערכים ומקדמות הישגים.

אות ההערכה ניתן לי, אך הוא בהחלט של כלל חברי צוות המורים והעובדים המקצועי שלצדי, ובראש ובראשונה של מנהלת ביה"ס השש-שנתי גב' פנינה גלס".

 

 

 

 

הדפסשלח לחברPrintPDF
עבור לתוכן העמוד